Online Wwe Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Wwe Rpg

Online Wwe Rpg Oyunu..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» OutlawZ Arası ;) Undertaker vs The Rock&Batista
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:59 pm tarafından The Rock

» Beth Phoneix Yaralandı
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:58 pm tarafından The Rock

» The Miz'in Twitterdeki hatası
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:57 pm tarafından The Rock

» Batista Gelecek Ay AYRILIYOR!!!
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:27 pm tarafından The Undertaker

» 2010 Draftlar (ESKİ HABER SADECE MERAK EDENLER İÇİN)
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:01 pm tarafından The Undertaker

» Triple H İle İlgili
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:54 pm tarafından The Undertaker

» Tara TNA' den Ayrılıyor!
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:50 pm tarafından The Undertaker

» Bazı Haberler!!!
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:32 pm tarafından The Undertaker

» Bilinmeyenler!
The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:23 pm tarafından The Undertaker

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

The Rock vs Jeff Hardy

3 posters
YazarMesaj
The Rock
The Legend One
The Legend One
The Rock

Burç : Terazi

The Rock vs Jeff Hardy Empty
MesajKonu: The Rock vs Jeff Hardy   The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:04 pm

Hey Jeff..

Kurucumuz Cena yöneticimiz Batistaya US vermek yerine US yi kendisi aldı.Neden bilinmez.Cenada iki kemer var.Bendede öyle.(IC,WTTC)ama sende bir tane.Eşitlik olsun diye Cruiser Weight(CW,Hafifsiklet) kemerini sana kazandırmak istedim.Ama Hakkınla.Nasıl biz dostum Batista ile WTTC yi hakkımızla aldıysak.Ama bu benimde hakkım.Bu nedenle

The Rock vs Jeff Hardy
Normal Match
Jeff Kazanırsa:Cruiser Weight Champion
The Rock Kazanırsa:Jeff üye toplayacak(isteği dışında zorla !)

Bunu yapmak istiyorum.Ama malesef bunu RAW veya Smackdown da yapamayız.Superstars GM'si ben olduğum için ve geçen maçta sizi Batistayla beraber yendiğimizde nasıl benim hile yaptığımı düşündüğünüzü bildiğim için Superstars dada yapamıyoruz.NXT ye konuk olarak gidersek ikimizde NXT gm'si senin tag arkadaşın.Buda olmaz.Bana çözüm bul lütfen..
Batista
The Animal Is Unleashed!
The Animal Is Unleashed!
Batista

MesajKonu: Geri: The Rock vs Jeff Hardy   The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 9:19 pm

Maçı ben yaparım isterseniz??
JeFF HaЯdy-
Admin
Admin
JeFF HaЯdy-

Burç : Koç

MesajKonu: Geri: The Rock vs Jeff Hardy   The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 9:36 pm

BiLmiyoRm Ki :S
Batista
The Animal Is Unleashed!
The Animal Is Unleashed!
Batista

MesajKonu: Geri: The Rock vs Jeff Hardy   The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 9:37 pm

Aklıma başka öneri gelmedide o yüzden daha iyisi varsa yaparsınız siz Very Happy
The Rock
The Legend One
The Legend One
The Rock

MesajKonu: Geri: The Rock vs Jeff Hardy   The Rock vs Jeff Hardy Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 10:35 pm

Superstars New GM Batista..

Maç iptal US zaten Batistaya verilecekti ama adminimiz sağ olsun US yi turnuvaya sokacağım dedi kendini beğenmiş adminimiz.CW Batistanın.

The Rock vs Jeff Hardy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy
» Raw Brand GM'Si Jeff Hardy
» Jeff Hardy vs Rey Mysterio [TLC]
» The UnderTaker vs Jeff Hardy(KEMERİNE)
» Jeff Hardy / TNA HOUSE SHOW